משתמשים מספרים


משתמשים מספרים "לא רואים עלי כלום"
"בזכות מערכת NESS L300 של ביונס אני לא נתקע בכלום, לא רואים עליי כלום ואני נראה אדם רגיל לגמרי, בדיוק כמו שאני. המערכת עוזרת לי להרים את האצבעות וללכת רגיל. אחרי שארבעה חודשים הייתי על כסא גלגלים, היום אני על הרגליים, אני הולך, אני נוהג ובעזרת המערכת כל החיים שלי השתפרו בהרבה. זה כמו לזכות במפעל הפיס!".
- יעקב מנשה
 
 

"מרגישה צעירה ופעילה"
"ניסיתי לפני כן סדים לקיבוע, הליכון ואפילו כסא גלגלים והרגשתי שאיבדתי את החירות שלי. שמעתי על NESS L300ויצרתי קשר עם החברה. עכשיו אני יכולה לשכוח מהפגיעה הגופנית, ללכת ולעשות כל מה שאני רוצה. אני משתתפת בחוגים, קובעת עם חברות, נפגשת עם המשפחה ומרגישה צעירה ופעילה. בלי NESS L300 הייתי מרגישה תלותית".
- ארנה רוזנווקס
 
 
 

"היום אני נוסע לחו"ל לבד"
"חשבתי שאני לא צריך עזרה, לא זקוק לכלום והייתי די בהכחשה. רק כשהגעתי לחברת ביונס וכשבדקו אם מערכת NESS L300אכן מתאימה לי, הבדיקות הראו לי סופית שאני רחוק מללכת נכון. היום, בזכות מערכת NESS L300  אני הולך 15000 צעדים. המכשיר עוזר לי מאד והמערכת נתנה לי המון ביטחון שלא היה לי. במקום להיות אדם שתלוי במקל ההליכה שלו ושזקוק לליווי צמוד המערכת שיפרה את איכות החיים והיום אני אפילו נוסע לחו"ל לבד ולא זקוק לעזרה".
- אלי כהן

 
 
"אני הולכת למרחקים גדולים יותר ויותר"
 "ביונס זה קסם והמערכת ממש עושה ניסים ונפלאות. בלי מערכת NESS L300 כף הרגל שלי כל הזמן רפויה ובזכות השימוש במערכת הרבה יותר קל לי ללכת, אני לא מועדת ואני הולכת למרחקים גדולים יותר ויותר".
 - ענבל גנפול-שוורץ


חזור למעלה עמוד להדפסה

כל הזכויות שמורות לביונס | דרושים